HAKKIMIZDA

Hakkımızda

GÜVEN ŞİRKETLER GRUBU

GÜVEN ŞİRKETLER GRUBU esas itibariyle hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir grup olarak, sağlık – turizm – inşaat – restaurant-eğitim alanlarındaki şirketi ile 45  yıldır faaliyette bulunuyor.

Turizm Sektörü;
Muğla Bodrum’da VIP Otel ile faaliyet göstermekteyiz.

İnşaat Taahhüt işleri:
Eskişehir Acıbadem Hastanesi İnşaatı, Güven Oto Plaza inşaatı,Güven Park ve iş yerleri inşaatı, Crystalpark Konakları, Eskişehir Nüfüs İl Müdürlüğü Olarak Hizmet Veren İki Eylül Güven Plaza inşaatı bitmiştir.

Güven Grup olarak Eskişehir’de Özel Acıbadem Hastanesi yanında bulunan arsamızın üzerine 50.000 m2 inşaat alanına sahip ” Eskişehir mix Konsept ” projesine başlamak üzereyiz. ” Eskişehir Mix Konsept ” projemiz Ofis, Rezidans ve Otel’den oluşan üçlü bir konseptir. Modern – işlevsel ve etkileyici tasarımıyla Eskişehir’i süsleyerek yeni değerler katacak, yatırımlarımızı bütünleyecek bir projedir.

Sosyal Sorumluluk Projeleri:
Ticari yatırımların yanında, sosyal sorumluğun bilincinde olan Güven Şirketler Grubu, Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Güven’in babası adına yaptırdığı Ali Güven Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile eğitime ve Eskişehir’e yatırım yapmıştır.Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Cafer Güven Huzur Evi Merkezi İnşaatına da Başlanmıştır.

Yönetim kadromuz…
Yönetim Kurulu Başkanımız ve Murahhas aza Sayın Cafer GÜVEN’dir


Misyon

” Sürekli yaptığımız işlerde mükemmellik hedefimizdir.  Mükemmellik, alışkanlığımızdır. ” Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, müşterilerimizin ürünlerimize ve firmamıza olan güvenini sürekli kılmak, satış ve satış sonrası hizmetlerinde en iyi hizmeti vermek ve lider bir firma olmaktır.

Vizyon

Müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı dürüstlük ve sadakat
Bireysel ve kolektif olarak yüksek performansa ulaşılmasını teşvik eden takım ruhu
Çevremizde ve dünyadaki değişimi önceden sezebilen hayal gücü ve yaratıcılık